1 USD: Kupno: 3,2784 Sprzedaż: 3,3446 1 AUD: Kupno: 2,8632 Sprzedaż: 2,9210 1 CAD: Kupno: 2,9318 Sprzedaż: 2,9910 1 EUR: Kupno: 4,1363 Sprzedaż: 4,2199 100 HUF: Kupno: 1,3326 Sprzedaż: 1,3596 CHF: Kupno: 3,4288 Sprzedaż: 3,4980 GBP: Kupno: 5,3197 Sprzedaż: 5,4271 100 JPY: Kupno: 2,9916 Sprzedaż: 3,0520 CZK: Kupno: 0,1505 Sprzedaż: 0,1535 DKK: Kupno: 0,5558 Sprzedaż: 0,5670 NOK: Kupno: 0,5104 Sprzedaż: 0,5208 SEK: Kupno: 0,4536 Sprzedaż: 0,4628
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
zero dodać trzy =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Czw 02 Pt 03 Sob 04 Nd 05 Pon 06 Wt 07 Śr 08 Czw 09
T.max 19°C 15°C 13°C 15°C 17°C 18°C 18°C 19°C
T.min 13°C 11°C 8°C 6°C 6°C 7°C 7°C 7°C
Rano mbr1 mbr1 mwr1 nm mb mb mb mm
Południe wbr1 wbr1 bwr1 wb wb wb ms ms
Wieczór wbr1 wbr1 wbr1 wb wb wb wb ms
Noc mbr1 mbr1 mb mb mm mb mm mm
Prawd. Deszcz 70% 80% 60% 40% 35% 20% 5% 10%
Kierunek wiatru wsch. wsch. wsch. wsch. wsch. płd-wsch. płd-wsch. płd-wsch.
Siła wiatru* 1 B 2 B 1-2 B 1-2 B 1-2 B 2 B 2 B 2-3 B
Indeks UV 2 2 2 3 3 3 3 3
Słońce 2.3 g. 2.3 g. 2.3 g. 3.4 g. 5.1 g. 5.1 g. 5.6 g. 6.7 g.
Wschód 07:35 07:37 07:38 07:40 07:42 07:43 07:45 07:46
Zachód 19:11 19:09 19:07 19:05 19:03 19:00 18:58 18:56
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)