USD Kupno: 3,7414 Sprzedaż: 3,8170 EUR Kupno: 4,1520 Sprzedaż: 4,2358 GBP Kupno: 5,8388 Sprzedaż: 5,9568 CAD Kupno: 2,9711 Sprzedaż: 3,0311 AUD Kupno: 2,8115 Sprzedaż: 2,8683 100 HUF Kupno: 1,3171 Sprzedaż: 1,3437 CHF Kupno: 3,9758 Sprzedaż: 4,0562 100 JPY Kupno: 3,0501 Sprzedaż: 3,1117 CZK Kupno: 0,1533 Sprzedaż: 0,1563 DKK Kupno: 0,5565 Sprzedaż: 0,5677 NOK Kupno: 0,4682 Sprzedaż: 0,4776 SEK Kupno: 0,4424 Sprzedaż: 0,4514
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
dwa dzielone przez jeden =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Wt 07 Śr 08 Czw 09 Pt 10 Sob 11 Nd 12 Pon 13 Wt 14
T.max 31°C 32°C 24°C 20°C 22°C 27°C 24°C 19°C
T.min 17°C 19°C 14°C 10°C 9°C 11°C 15°C 14°C
Rano nm mm mws1 mm mb mb mb mws1
Południe ms wb ms ms wb ms wb bws2
Wieczór so wbg2 wbs1 ms ms ms wbg1 wbs1
Noc mo mwg2 mbs1 mm mm mbs1 mbg1 mbs1
Prawd. Deszcz 20% 55% 55% 30% 10% 45% 60% 80%
Kierunek wiatru zach. płd-zach. zach. zach. zach. zach. zach. zach.
Siła wiatru* 2 B 3 B 3-4 B 4 B 3-4 B 3 B 3-4 B 3-4 B
Indeks UV 6 6 6 6 6 6 5 3
Słońce 12.1 g. 6.4 g. 10.5 g. 10.4 g. 9.6 g. 8.8 g. 6.4 g. 2.4 g.
Wschód 04:34 04:35 04:36 04:37 04:38 04:39 04:40 04:41
Zachód 20:43 20:42 20:42 20:41 20:40 20:40 20:39 20:38
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)