ECHO Z AMERYKI

ŚWIAT

2014-04-16 06:23:11
2014-02-21 09:25:21
BIZNES I POLITYKA

KULTURA I SZTUKA

SPORT I REKREACJA

POLITYKA


Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Dział wiadomości: Biznes
Wiadomość z regionu: Strzyżów
Słowa kluczowe: szpital strzyzow

Podobał Ci się artykuł? Kliknij.


Chcesz się podzielić? Wyślij artykuł do znajomego:
Email odbiorcy:
Twoje imię i nazwisko:
KOMENTARZE

Marek (2012-03-23 01:44:19) napisał(a):
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego


ziorentowana w sprawie (2012-03-25 04:42:20) napisał(a):
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.


obiektywny (2012-03-25 10:28:38) napisał(a):
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.


Zofia i Jan (2012-03-27 04:46:33) napisał(a):
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago


Zofia i Jan (2012-03-27 04:50:26) napisał(a):
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago


ela (2012-03-29 08:26:25) napisał(a):
pozrawiam


raf (2012-03-30 12:30:55) napisał(a):
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady


karol (2012-04-05 09:49:44) napisał(a):
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium


marioz (2013-01-17 02:35:04) napisał(a):
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.


pacjentka (2013-08-19 03:39:40) napisał(a):
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.












Szybki kontakt


Iwona Aleksandra Matysik
Redaktor naczelny, właściciel
tel. 506 493 174

Marta Jagoda - dziennikarz, tel.: 531 802 571
Rafał Matysik - dziennikarz, tel.: 502 145 864