USD Kupno: 3,7688 Sprzedaż: 3,8450 EUR Kupno: 4,0976 Sprzedaż: 4,1804 GBP Kupno: 5,7514 Sprzedaż: 5,8676 CAD Kupno: 3,0045 Sprzedaż: 3,0651 AUD Kupno: 2,8699 Sprzedaż: 2,9279 100 HUF Kupno: 1,3267 Sprzedaż: 1,3535 CHF Kupno: 3,9637 Sprzedaż: 4,0437 100 JPY Kupno: 3,0265 Sprzedaż: 3,0877 CZK Kupno: 0,1492 Sprzedaż: 0,1522 DKK Kupno: 0,5493 Sprzedaż: 0,5603 NOK Kupno: 0,4791 Sprzedaż: 0,4887 SEK Kupno: 0,4418 Sprzedaż: 0,4508
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
osiem dodać osiem =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Sob 30 Nd 31 Pon 01 Wt 02 Śr 03 Czw 04 Pt 05 Sob 06
T.max 24°C 23°C 28°C 28°C 28°C 25°C 26°C 28°C
T.min 10°C 12°C 13°C 15°C 15°C 14°C 12°C 11°C
Rano mm mb mo mm mm mb mo mo
Południe ms wb so so ms wb so so
Wieczór wbs1 wbr1 ms ms ms ms so so
Noc mbs1 mm mm mm mm mm mo mo
Prawd. Deszcz 55% 55% 10% 20% 20% 40% 5% 5%
Kierunek wiatru płd-zach. płd-zach. płd. płd-zach. zach. płn. wsch. wsch.
Siła wiatru* 2 B 2 B 2 B 2 B 2 B 2 B 2 B 2-3 B
Indeks UV 5 4 6 6 5 5 6 7
Słońce 9.6 g. 5.6 g. 13.6 g. 12.8 g. 9.6 g. 8.9 g. 12.9 g. 16.1 g.
Wschód 04:33 04:32 04:31 04:31 04:30 04:29 04:29 04:28
Zachód 20:31 20:32 20:33 20:34 20:35 20:36 20:36 20:37
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)