1 USD: Kupno: 3,3126 Sprzedaż: 3,3796 1 AUD: Kupno: 2,9077 Sprzedaż: 2,9665 1 CAD: Kupno: 2,9473 Sprzedaż: 3,0069 1 EUR: Kupno: 4,1915 Sprzedaż: 4,2761 100 HUF: Kupno: 1,3623 Sprzedaż: 1,3899 CHF: Kupno: 3,4742 Sprzedaż: 3,5444 GBP: Kupno: 5,3080 Sprzedaż: 5,4152 100 JPY: Kupno: 3,0697 Sprzedaż: 3,1317 CZK: Kupno: 0,1513 Sprzedaż: 0,1543 DKK: Kupno: 0,5629 Sprzedaż: 0,5743 NOK: Kupno: 0,5046 Sprzedaż: 0,5148 SEK: Kupno: 0,4562 Sprzedaż: 0,4654
Maria Kurowska Kandydat do Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Małgorzata Salacha Kandydat na Burmistrza Kołaczyc, Zdzisław Sarna Kandydat na Wójta Gminy Frysztak, Jan Stodolak Kandydat na Burmistrza Strzyżowa, Robert Mucha Kandydat na Wójta Gminy Jodłowa, Robert Godek Kandydat do Rady Powiatu w Strzyżowie
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
pięć dodać zero =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Pt 24 Sob 25 Nd 26 Pon 27 Wt 28 Śr 29 Czw 30 Pt 31
T.max 5°C 9°C 12°C 12°C 13°C 13°C 13°C 12°C
T.min 0°C -1°C 0°C -3°C -2°C -1°C -1°C 1°C
Rano mb mb mm mo mo mo mm mm
Południe wb ms ms so so so ms ms
Wieczór wbr1 ms so so so so ms ms
Noc mb mm mo mo mo mm mo mm
Prawd. Deszcz 55% 15% 5% 5% 5% 5% 5% 10%
Kierunek wiatru wsch. płd-wsch. płd-wsch. płd-wsch. płd-wsch. płd. zach. wsch.
Siła wiatru* 2-3 B 2 B 2 B 1-2 B 1-2 B 1-2 B 1 B 1-2 B
Indeks UV 1 2 3 3 3 3 3 2
Słońce 2.1 g. 6.1 g. 7.6 g. 9.1 g. 8.5 g. 8.5 g. 7.4 g. 6.9 g.
Wschód 08:10 08:11 07:13 07:15 07:16 07:18 07:20 07:21
Zachód 18:26 18:24 17:23 17:21 17:19 17:17 17:16 17:14
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)