USD Kupno: 3,3583 Sprzedaż: 3,4261 CAD Kupno: 2,8856 Sprzedaż: 2,9438 EUR Kupno: 4,1806 Sprzedaż: 4,2650 AUD Kupno: 2,7483 Sprzedaż: 2,8039 100 HUF Kupno: 1,3328 Sprzedaż: 1,3598 CHF Kupno: 3,4812 Sprzedaż: 3,5516 GBP Kupno: 5,2725 Sprzedaż: 5,3791 100 JPY Kupno: 2,8675 Sprzedaż: 2,9255 CZK Kupno: 0,1515 Sprzedaż: 0,1545 DKK Kupno: 0,5620 Sprzedaż: 0,5734 NOK Kupno: 0,4535 Sprzedaż: 0,4627 SEK Kupno: 0,4402 Sprzedaż: 0,4490
.
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
jeden razy sześć =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Strefa Młodych numer 5
Pt 19 Sob 20 Nd 21 Pon 22 Wt 23 Śr 24 Czw 25 Pt 26
T.max 9°C 8°C 5°C 7°C 9°C 7°C 6°C 5°C
T.min 1°C 5°C 2°C 1°C 5°C 4°C 2°C 1°C
Rano mdr2 mbs2 mbs1 mbr1 mwr1 mbr1 mb mb
Południe bwr1 ms wbs1 bwr1 wbr1 wb wb ms
Wieczór wb bw wb bdr1 wb wb wb wb
Noc mws2 mws1 mwsn1 mdr1 mbr1 mb mb mm
Prawd. Deszcz 70% 40% 75% 80% 55% 45% 40% 45%
Kierunek wiatru płd. płd-zach. zach. płd-zach. zach. płd-zach. płd-zach. płd-zach.
Siła wiatru* 2 B 2 B 2 B 2 B 2 B 1-2 B 1-2 B 2 B
Indeks UV 0 1 0 0 0 0 0 0
Słońce 1.6 g. 2.8 g. 3.2 g. 0.4 g. 2.4 g. 2.0 g. 2.8 g. 4.1 g.
Wschód 07:28 07:28 07:29 07:30 07:30 07:30 07:31 07:31
Zachód 15:35 15:35 15:36 15:36 15:37 15:38 15:38 15:39
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)