USD Kupno: 3,8466 Sprzedaż: 3,9244 EUR Kupno: 4,3542 Sprzedaż: 4,4422 GBP Kupno: 5,6053 Sprzedaż: 5,7185 CAD Kupno: 3,0582 Sprzedaż: 3,1200 AUD Kupno: 2,9230 Sprzedaż: 2,9820 100 HUF Kupno: 1,3967 Sprzedaż: 1,4249 CHF Kupno: 3,9571 Sprzedaż: 4,0371 100 JPY Kupno: 3,4602 Sprzedaż: 3,5302 CZK Kupno: 0,1610 Sprzedaż: 0,1642 DKK Kupno: 0,5850 Sprzedaż: 0,5968 NOK Kupno: 0,4717 Sprzedaż: 0,4813 SEK Kupno: 0,4754 Sprzedaż: 0,4850
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
dwa dodać sześć =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Pt 29 Sob 30 Nd 01 Pon 02 Wt 03 Śr 04 Czw 05 Pt 06
T.max 12°C 11°C 16°C 16°C 17°C 16°C 19°C 22°C
T.min 3°C 5°C 5°C 7°C 9°C 9°C 8°C 10°C
Rano mwr1 mws2 mb mb mb mb mb mm
Południe wb bwr1 wb wb wb wbs1 wb so
Wieczór wb bwr1 ms wbg1 wb wbs1 ms ms
Noc mws2 mb mm mb mb mb mm mb
Prawd. Deszcz 25% 70% 25% 55% 40% 55% 25% 15%
Kierunek wiatru płn-wsch. płn. płn. płn. płn-wsch. płn-zach. płd-wsch. płd.
Siła wiatru* 2-3 B 2 B 2 B 2 B 2-3 B 3 B 2 B 3 B
Indeks UV 4 2 4 3 4 3 5 5
Słońce 5.8 g. 1.5 g. 7.3 g. 3.7 g. 5.9 g. 4.5 g. 8.2 g. 11.2 g.
Wschód 05:15 05:13 05:11 05:09 05:07 05:06 05:04 05:02
Zachód 19:50 19:51 19:53 19:54 19:56 19:57 19:59 20:00
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)