USD Kupno: 3,8999 Sprzedaż: 3,9787 EUR Kupno: 4,3718 Sprzedaż: 4,4602 GBP Kupno: 5,6955 Sprzedaż: 5,8105 CAD Kupno: 2,8559 Sprzedaż: 2,9135 AUD Kupno: 2,8209 Sprzedaż: 2,8779 100 HUF Kupno: 1,4081 Sprzedaż: 1,4365 CHF Kupno: 3,9204 Sprzedaż: 3,9996 100 JPY Kupno: 3,3345 Sprzedaż: 3,4019 CZK Kupno: 0,1618 Sprzedaż: 0,1650 DKK Kupno: 0,5858 Sprzedaż: 0,5976 NOK Kupno: 0,4614 Sprzedaż: 0,4708 SEK Kupno: 0,4659 Sprzedaż: 0,4753
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
trzynaście minus osiem =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Pon 08 Wt 09 Śr 10 Czw 11 Pt 12 Sob 13 Nd 14 Pon 15
T.max 9°C 8°C 5°C 4°C 4°C 6°C 6°C 4°C
T.min 6°C 6°C 4°C 0°C 0°C 2°C 3°C 0°C
Rano mw mws2 mbs1 mw mb mb md mw
Południe wbs1 bd bws2 bw bw bw bw bwsn1
Wieczór wbs1 bw bws2 wb bw bw bw wb
Noc mbs1 mw mws1 mb mw mws1 mb mb
Prawd. Deszcz 85% 20% 95% 30% 45% 40% 45% 55%
Kierunek wiatru płd. płd. zach. płd-zach. płd. płd-wsch. płd. płd-zach.
Siła wiatru* 4-5 B 4 B 2-3 B 2-3 B 3 B 3 B 2 B 3 B
Indeks UV 1 1 1 1 1 1 1 1
Słońce 1.0 g. 0.5 g. 0.5 g. 1.0 g. 1.0 g. 1.0 g. 0.5 g. 1.0 g.
Wschód 06:57 06:56 06:54 06:52 06:51 06:49 06:47 06:45
Zachód 16:40 16:42 16:43 16:45 16:47 16:48 16:50 16:52
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)