1 USD: Kupno: 3,2846 Sprzedaż: 3,3510 1 AUD: Kupno: 2,8752 Sprzedaż: 2,9332 1 CAD: Kupno: 2,9213 Sprzedaż: 2,9803 1 EUR: Kupno: 4,1922 Sprzedaż: 4,2768 100 HUF: Kupno: 1,3637 Sprzedaż: 1,3913 CHF: Kupno: 3,4723 Sprzedaż: 3,5425 GBP: Kupno: 5,2778 Sprzedaż: 5,3844 100 JPY: Kupno: 3,0799 Sprzedaż: 3,1421 CZK: Kupno: 0,1525 Sprzedaż: 0,1555 DKK: Kupno: 0,5629 Sprzedaż: 0,5743 NOK: Kupno: 0,5009 Sprzedaż: 0,5111 SEK: Kupno: 0,4575 Sprzedaż: 0,4667
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
cztery dodać sześć =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Wt 21 Śr 22 Czw 23 Pt 24 Sob 25 Nd 26 Pon 27 Wt 28
T.max 16°C 9°C 8°C 4°C 5°C 10°C 12°C 13°C
T.min 10°C 8°C 6°C 3°C -1°C -1°C 3°C 4°C
Rano mb mb mwr1 mbr1 mb mb mb nm
Południe wbr1 bwr2 bwr1 bwr1 wb wb wb wb
Wieczór wbs1 bdr2 bwr1 bwr1 wb ms ms ms
Noc mb mwr1 mwr1 mwr1 mm mm mm mm
Prawd. Deszcz 55% 90% 75% 70% 25% 10% 35% 40%
Kierunek wiatru zach. płn-zach. płn. płn-wsch. wsch. płd-wsch. płd-wsch. płd.
Siła wiatru* 1-2 B 2 B 2 B 2 B 1-2 B 1-2 B 1-2 B 2 B
Indeks UV 2 1 1 1 2 2 2 3
Słońce 3.1 g. 0.5 g. 1.5 g. 1.0 g. 3.6 g. 4.6 g. 4.5 g. 4.0 g.
Wschód 08:05 08:06 08:08 08:10 08:11 07:13 07:15 07:16
Zachód 18:32 18:30 18:28 18:26 18:24 17:23 17:21 17:19
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)