USD Kupno: 3,7512 Sprzedaż: 3,8270 EUR Kupno: 4,0998 Sprzedaż: 4,1826 GBP Kupno: 5,8606 Sprzedaż: 5,9790 CAD Kupno: 2,8813 Sprzedaż: 2,9395 AUD Kupno: 2,7293 Sprzedaż: 2,7845 100 HUF Kupno: 1,3278 Sprzedaż: 1,3546 CHF Kupno: 3,8681 Sprzedaż: 3,9463 100 JPY Kupno: 3,0166 Sprzedaż: 3,0776 CZK Kupno: 0,1517 Sprzedaż: 0,1547 DKK Kupno: 0,5495 Sprzedaż: 0,5607 NOK Kupno: 0,4583 Sprzedaż: 0,4675 SEK Kupno: 0,4336 Sprzedaż: 0,4424
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
zero dzielone przez zero =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Pt 31 Sob 01 Nd 02 Pon 03 Wt 04 Śr 05 Czw 06 Pt 07
T.max 22°C 25°C 27°C 31°C 33°C 34°C 35°C 35°C
T.min 10°C 8°C 11°C 13°C 16°C 17°C 17°C 18°C
Rano mm mm mb mm mb mm mm mm
Południe wbr1 so ms ms wb ms ms ms
Wieczór ms so ms ms ms ms ms ms
Noc mo mm mm mm mm mm mm mm
Prawd. Deszcz 75% 30% 20% 25% 20% 15% 20% 20%
Kierunek wiatru zach. wsch. płd. płd-zach. płd-wsch. płd-wsch. płd-wsch. płd.
Siła wiatru* 2 B 2 B 1-2 B 2 B 2 B 2 B 2 B 2-3 B
Indeks UV 5 6 6 6 6 6 6 6
Słońce 6.9 g. 13.7 g. 9.1 g. 9.1 g. 9.0 g. 10.5 g. 9.7 g. 9.7 g.
Wschód 05:02 05:04 05:05 05:07 05:08 05:09 05:11 05:12
Zachód 20:18 20:16 20:15 20:13 20:12 20:10 20:08 20:07
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)