1 USD: Kupno: 3,2764 Sprzedaż: 3,3426 1 AUD: Kupno: 2,9160 Sprzedaż: 2,9750 1 CAD: Kupno: 2,9404 Sprzedaż: 2,9998 1 EUR: Kupno: 4,1804 Sprzedaż: 4,2648 100 HUF: Kupno: 1,3525 Sprzedaż: 1,3799 CHF: Kupno: 3,4671 Sprzedaż: 3,5371 GBP: Kupno: 5,2922 Sprzedaż: 5,3992 100 JPY: Kupno: 3,0318 Sprzedaż: 3,0930 CZK: Kupno: 0,1506 Sprzedaż: 0,1536 DKK: Kupno: 0,5615 Sprzedaż: 0,5729 NOK: Kupno: 0,4925 Sprzedaż: 0,5025 SEK: Kupno: 0,4486 Sprzedaż: 0,4576
Maria Kurowska Kandydat do Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Małgorzata Salacha Kandydat na Burmistrza Kołaczyc, Zdzisław Sarna Kandydat na Wójta Gminy Frysztak, Jan Stodolak Kandydat na Burmistrza Strzyżowa, Robert Mucha Kandydat na Wójta Gminy Jodłowa, Robert Godek Kandydat do Rady Powiatu w Strzyżowie
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
osiem dzielone przez dwa =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
ARTYKUŁY
2014-10-30 16:51:05

50 lat razem

13 jasielskich małżeństw odznaczonych zostało Medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznanymi przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W imieniu prezydenta odznaczenia wręczył Jubilatom burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, podczas uroczystości zorganizowanej 29 października br. w Jasielskim Domu Kultury.

2014-10-27 21:21:10

W Jaśle powstał szpitalny oddział geriatryczny

Po kilkudziesięciu latach w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle utworzono nowy oddział szpitalny. Oddziałem tym jest Oddział Geriatryczny , który dysponuje16 łóżkami rozmieszczonymi w 4 salach.

2014-10-24 18:51:52

Komitet Wyborczy Wyborców Stanisław Grzywacz – Jasło bez fotoradarów

Państwowa Komisja Wyborcza podała listę kandydatów ubiegających się o mandaty do Rady Miejskiej Jasła. Nowym komitetem skupiających w całości osoby bezpartyjne jest Komitet Wyborczy Wyborców Stanisław Grzywacz – Jasło bez fotoradarów”. Komitet wystawił 16 kandydatów na radnych. Kandydatem na burmistrza Miasta Jasła z ramienia KWW Stanisław Grzywacz - Jasło bez fotoradarów jest jasielski przedsiębiorca Stanisław Wojdyła.

2014-10-22 23:37:58

"Nigdy nie jeżdżę po alkoholu"- kampania z Biblioteką w Strzyżowie

Alkohol przyczyną wypadków -„Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” – to temat spotkania, które odbyło się w Bibliotece Publicznej w Strzyżowie. W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście, uczniowie i policjanci.

Pt 31 Sob 01 Nd 02 Pon 03 Wt 04 Śr 05 Czw 06 Pt 07
T.max 10°C 9°C 10°C 13°C 14°C 15°C 15°C 14°C
T.min 0°C 1°C 3°C 3°C 3°C 4°C 5°C 5°C
Rano mm nm nm mb mm mo mo mm
Południe ms wb wb wb so ms ms ms
Wieczór ms wb wb ms so ms ms ms
Noc mm mb mb mm mo mm mm mm
Prawd. Deszcz 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 15%
Kierunek wiatru zach. płn-wsch. płd-wsch. płd-wsch. płd-wsch. płd-wsch. płd. płd-wsch.
Siła wiatru* 1 B 1 B 1 B 1-2 B 2 B 2 B 2 B 1-2 B
Indeks UV 2 2 2 2 3 2 2 2
Słońce 7.4 g. 2.9 g. 3.4 g. 4.9 g. 8.2 g. 7.2 g. 6.7 g. 5.7 g.
Wschód 07:21 07:23 07:25 07:26 07:28 07:30 07:31 07:33
Zachód 17:14 17:12 17:10 17:09 17:07 17:06 17:04 17:02
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)