USD Kupno: 3,7448 Sprzedaż: 3,8204 EUR Kupno: 4,1674 Sprzedaż: 4,2516 GBP Kupno: 5,7170 Sprzedaż: 5,8324 CAD Kupno: 2,8344 Sprzedaż: 2,8916 AUD Kupno: 2,6306 Sprzedaż: 2,6838 100 HUF Kupno: 1,3352 Sprzedaż: 1,3622 CHF Kupno: 3,8438 Sprzedaż: 3,9214 100 JPY Kupno: 3,1232 Sprzedaż: 3,1862 CZK Kupno: 0,1541 Sprzedaż: 0,1573 DKK Kupno: 0,5586 Sprzedaż: 0,5698 NOK Kupno: 0,4513 Sprzedaż: 0,4605 SEK Kupno: 0,4440 Sprzedaż: 0,4530
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
jedenaście minus pięć =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Sob 05 Nd 06 Pon 07 Wt 08 Śr 09 Czw 10 Pt 11 Sob 12
T.max 19°C 18°C 16°C 17°C 17°C 18°C 15°C 17°C
T.min 11°C 11°C 11°C 9°C 8°C 7°C 8°C 10°C
Rano nm mws2 mws1 md mw mb mw mws2
Południe bdr1 bws1 bws1 bws1 wbs1 wb bdr1 bws2
Wieczór bdr2 wbs1 bws1 bws1 wbs1 wb bws2 bws2
Noc mwr2 mbs1 mws1 mb mb mb mws2 mb
Prawd. Deszcz 70% 80% 70% 70% 55% 35% 65% 75%
Kierunek wiatru płn-zach. zach. zach. zach. płn-zach. płn-wsch. wsch. wsch.
Siła wiatru* 1 B 3 B 4 B 3 B 2-3 B 2 B 2-3 B 2 B
Indeks UV 3 2 3 2 3 3 2 2
Słońce 0.0 g. 1.3 g. 1.3 g. 0.7 g. 2.6 g. 3.9 g. 0.0 g. 0.6 g.
Wschód 05:55 05:56 05:58 05:59 06:01 06:02 06:03 06:05
Zachód 19:10 19:08 19:06 19:04 19:02 18:59 18:57 18:55
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)