1 USD: Kupno: 3,3254 Sprzedaż: 3,3926 1 AUD: Kupno: 2,8643 Sprzedaż: 2,9221 1 CAD: Kupno: 2,9403 Sprzedaż: 2,9997 1 EUR: Kupno: 4,1719 Sprzedaż: 4,2561 100 HUF: Kupno: 1,3700 Sprzedaż: 1,3976 CHF: Kupno: 3,4726 Sprzedaż: 3,5428 GBP: Kupno: 5,2266 Sprzedaż: 5,3322 100 JPY: Kupno: 2,8155 Sprzedaż: 2,8723 CZK: Kupno: 0,1508 Sprzedaż: 0,1538 DKK: Kupno: 0,5604 Sprzedaż: 0,5718 NOK: Kupno: 0,4921 Sprzedaż: 0,5021 SEK: Kupno: 0,4496 Sprzedaż: 0,4586
Kołaczyce: Salacha Małgorzata 50,04 %, Jodłowa: Mucha Robert 64,13 %, Brzostek: Staniszewski Wojciech 57,35 %, Brzyska: Papciak Rafał 53,84 %, Dębowiec: Staniszewski Zbigniew 59,28 %, Czudec :Gierlak Stanisław Józef 67,64 %, Frysztak: II tura Sarna Zdzisław 42,23 %- Ziarnik Jan 40,48 %, Jasło: II tura Czernecki Andrzej 36,32 % - Pabian Ryszard 36,04 %,Kołaczyce: Salacha Małgorzata 50,04 %, Jodłowa: Mucha Robert 64,13 %, Brzostek: Staniszewski Wojciech 57,35 %, Brzyska: Papciak Rafał 53,84 %, Dębowiec: Staniszewski Zbigniew 59,28 %, Czudec :Gierlak Stanisław Józef 67,64 %, Frysztak: II tura Sarna Zdzisław 42,23 %- Ziarnik Jan 40,48 %, Jasło: II tura Czernecki Andrzej 36,32 % - Pabian Ryszard 36,04 %
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
szesnaście dzielone przez cztery =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Pt 21 Sob 22 Nd 23 Pon 24 Wt 25 Śr 26 Czw 27 Pt 28
T.max 5°C 6°C 5°C 5°C 5°C 6°C 5°C 7°C
T.min 2°C 1°C -1°C -2°C -2°C -1°C -2°C -1°C
Rano mwr1 nm nm nm mb mb mb mb
Południe wbr1 wb wb so wb wb wb wb
Wieczór wbr1 wb ms ms wb wb wb wb
Noc mb mb mm mb mb mb mb mb
Prawd. Deszcz 60% 10% 5% 5% 30% 5% 10% 15%
Kierunek wiatru płn. wsch. wsch. płd-wsch. płd. płd-wsch. płd-wsch. płd-wsch.
Siła wiatru* 1 B 1 B 1 B 1-2 B 1 B 1-2 B 1-2 B 2 B
Indeks UV 0 1 1 2 1 1 1 1
Słońce 1.3 g. 3.5 g. 4.4 g. 6.9 g. 3.0 g. 3.4 g. 3.9 g. 3.4 g.
Wschód 07:55 07:57 07:58 08:00 08:01 08:03 08:04 08:05
Zachód 16:44 16:43 16:42 16:41 16:40 16:40 16:39 16:38
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)