USD Kupno: 3,7282 Sprzedaż: 3,8036 EUR Kupno: 4,0550 Sprzedaż: 4,1370 GBP Kupno: 5,5576 Sprzedaż: 5,6698 CAD Kupno: 2,9820 Sprzedaż: 3,0422 AUD Kupno: 2,9005 Sprzedaż: 2,9591 100 HUF Kupno: 1,3520 Sprzedaż: 1,3794 CHF Kupno: 3,8772 Sprzedaż: 3,9556 100 JPY Kupno: 3,1302 Sprzedaż: 3,1934 CZK Kupno: 0,1475 Sprzedaż: 0,1505 DKK Kupno: 0,5430 Sprzedaż: 0,5540 NOK Kupno: 0,4688 Sprzedaż: 0,4782 SEK Kupno: 0,4352 Sprzedaż: 0,4440
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
trzy razy pięć =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Wt 31 Śr 01 Czw 02 Pt 03 Sob 04 Nd 05 Pon 06 Wt 07
T.max 11°C 7°C 5°C 7°C 5°C 5°C 5°C 7°C
T.min 4°C 3°C 1°C 1°C 1°C 0°C -1°C 0°C
Rano mbs1 mb mbsns1 mwsns1 mbsns1 mbsns1 mb mbsns1
Południe wb bws1 bws1 wbsns1 bws2 wbsns1 wbsns1 wbsn1
Wieczór bwr1 bws1 wbs1 wbs1 bws1 wbs1 wbs1 wbr1
Noc mws1 mbsns1 mbsns1 mb mbsns1 mbsns1 mbsns1 mbr1
Prawd. Deszcz 95% 95% 90% 85% 95% 75% 80% 80%
Kierunek wiatru płd. zach. zach. zach. płn-zach. płn-zach. płn-zach. zach.
Siła wiatru* 3 B 3-4 B 2-3 B 2-3 B 2 B 2 B 2 B 2-3 B
Indeks UV 3 2 2 2 2 3 2 2
Słońce 3.2 g. 1.3 g. 2.6 g. 3.2 g. 0.7 g. 3.3 g. 2.6 g. 2.7 g.
Wschód 06:14 06:12 06:10 06:08 06:06 06:04 06:01 05:59
Zachód 19:04 19:05 19:07 19:08 19:10 19:11 19:13 19:15
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)