USD Kupno: 3,6871 Sprzedaż: 3,7615 EUR Kupno: 3,9677 Sprzedaż: 4,0479 GBP Kupno: 5,5326 Sprzedaż: 5,6444 CAD Kupno: 3,0213 Sprzedaż: 3,0823 AUD Kupno: 2,8550 Sprzedaż: 2,9126 100 HUF Kupno: 1,3199 Sprzedaż: 1,3465 CHF Kupno: 3,8287 Sprzedaż: 3,9061 100 JPY Kupno: 3,0758 Sprzedaż: 3,1380 CZK Kupno: 0,1447 Sprzedaż: 0,1477 DKK Kupno: 0,5318 Sprzedaż: 0,5426 NOK Kupno: 0,4663 Sprzedaż: 0,4757 SEK Kupno: 0,4225 Sprzedaż: 0,4311
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
jeden razy dwa =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Nd 26 Pon 27 Wt 28 Śr 29 Czw 30 Pt 01 Sob 02 Nd 03
T.max 22°C 25°C 20°C 13°C 17°C 12°C 11°C 17°C
T.min 11°C 10°C 14°C 7°C 1°C 6°C 5°C 3°C
Rano mb mm mm mwr1 mo mb mbs2 mm
Południe wb ms wb wb ms wbs1 wbr1 ms
Wieczór wb so wbs1 ms wb bws1 wbr1 ms
Noc mb mo mbs1 mm mb mws2 mm mb
Prawd. Deszcz 35% 10% 70% 45% 5% 95% 75% 25%
Kierunek wiatru płd-zach. płd. płd. płn-zach. płd. zach. płn-zach. płd.
Siła wiatru* 2 B 3 B 3 B 2-3 B 2 B 2 B 2 B 2 B
Indeks UV 3 5 3 3 4 3 3 4
Słońce 5.8 g. 10.8 g. 5.8 g. 6.5 g. 8.0 g. 2.9 g. 3.7 g. 8.9 g.
Wschód 05:21 05:20 05:18 05:16 05:14 05:12 05:11 05:09
Zachód 19:44 19:46 19:47 19:49 19:50 19:52 19:53 19:55
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)