1 USD: Kupno: 3,2086 Sprzedaż: 3,2734 1 AUD: Kupno: 2,8986 Sprzedaż: 2,9572 1 CAD: Kupno: 2,9128 Sprzedaż: 2,9716 1 EUR: Kupno: 4,1542 Sprzedaż: 4,2382 100 HUF: Kupno: 1,3219 Sprzedaż: 1,3487 CHF: Kupno: 3,4360 Sprzedaż: 3,5054 GBP: Kupno: 5,2025 Sprzedaż: 5,3077 100 JPY: Kupno: 2,9942 Sprzedaż: 3,0546 CZK: Kupno: 0,1507 Sprzedaż: 0,1537 DKK: Kupno: 0,5581 Sprzedaż: 0,5693 NOK: Kupno: 0,5017 Sprzedaż: 0,5119 SEK: Kupno: 0,4503 Sprzedaż: 0,4593
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
sześć dzielone przez dwa =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
J. KOPEĆ
Z AMERYKI WIDAĆ INACZEJ

Ktokolwiek jesteś bez ojczyzny

tytul

Śr 17 Czw 18 Pt 19 Sob 20 Nd 21 Pon 22 Wt 23 Śr 24
T.max 22°C 23°C 23°C 23°C 23°C 18°C 16°C 14°C
T.min 8°C 8°C 8°C 11°C 12°C 14°C 9°C 4°C
Rano mm mo mo mm nm mb mb mo
Południe ms so ms wb wb wbr2 wb ms
Wieczór so so wb wb ms wb ms ms
Noc mo mo mm mm mb mb mo mm
Prawd. Deszcz 5% 5% 5% 25% 35% 70% 10% 15%
Kierunek wiatru wsch. płd-wsch. płd. płd. płd. zach. płn-wsch. wsch.
Siła wiatru* 2 B 2 B 2 B 1-2 B 1-2 B 2 B 2 B 2 B
Indeks UV 4 4 4 4 3 3 3 4
Słońce 10.6 g. 11.2 g. 5.6 g. 6.2 g. 6.1 g. 3.7 g. 6.1 g. 8.5 g.
Wschód 07:13 07:14 07:16 07:17 07:19 07:20 07:22 07:23
Zachód 19:44 19:42 19:40 19:37 19:35 19:33 19:31 19:29
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)