USD Kupno: 3,6843 Sprzedaż: 3,7587 EUR Kupno: 4,1770 Sprzedaż: 4,2614 GBP Kupno: 5,5719 Sprzedaż: 5,6845 CAD Kupno: 2,9334 Sprzedaż: 2,9926 AUD Kupno: 2,8665 Sprzedaż: 2,9245 100 HUF Kupno: 1,3432 Sprzedaż: 1,3704 CHF Kupno: 4,0057 Sprzedaż: 4,0867 100 JPY Kupno: 3,1254 Sprzedaż: 3,1886 CZK Kupno: 0,1502 Sprzedaż: 0,1532 DKK Kupno: 0,5611 Sprzedaż: 0,5725 NOK Kupno: 0,4736 Sprzedaż: 0,4832 SEK Kupno: 0,4475 Sprzedaż: 0,4565
Strzyżowski Szpital „…nie na piątkę, ale na szóstkę…”
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
dwa dzielone przez dwa =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2012-03-23 01:44:19
Marek:
Gratulacje dla Dyrekcji , lekarzy i pielęgniarek w szpitalu w Strzyżowie , a przede wszystkim dla pacjentów, ze mają taką opiekę. wszystkiego dobrego
2012-03-25 04:42:20
ziorentowana w sprawie:
jedna wielka ściema dwie starsze pacjentki "rozpływające sie " w pochwałach na temat tego szpitala to matki pielęgniarek pracujących w tym szpitalu, więc ich opinie nie są zupełnie obiektywne.
2012-03-25 10:28:38
obiektywny:
Chwalą źle, nie chwalą jeszcze gorzej wszystkim do gustu nigdy nie trafi. Jak jest wszyscy wiedzą, ale miło, że nasz strzyżowski szpital ktoś pochwalił i w końcu zauważył , że może gdzieś jest coś dobrego. Dzięki.
2012-03-27 04:46:33
Zofia i Jan:
Jak miło zobaczyć, że coś w końcu dobrego dzieje się w Strzyżowie, oglądamy Was całą rodziną w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przecież zdrowie jest najważniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-27 04:50:26
Zofia i Jan:
Jak milo zobaczyc, ze cos w koncu dobrego dzieje sie w Strzyzowie, oglądamy Was całą rodzina w Chicago, pozdrowienia dla Dyrekcji i personelu. Przeciez zdrowie jest najwazniejsze pozdrawiamy z polskiego Chicago
2012-03-29 08:26:25
ela:
pozrawiam
2012-03-30 12:30:55
raf:
TAK napewno cudowny ,piEkny tylko ze kadra a zreszta wszyscy wiemy jak tam jest a jak patrze na Ryznera to mi sie odrazu serce zaczyna łomotac ,przeciez wszyscy wiemy kto chodzi do niego i za ile,a nie wiem dlaczego P.Ryzner podkresla caly czas ze to jego oddzial plakac sie chce z tej maskarady
2012-04-05 09:49:44
karol:
A ja dla odmiany pozdrawiam wszystkie miłe Panie z Laboratorium
2013-01-17 02:35:04
marioz:
Zupełnie przypadkowo,niestety trochę pózno tutaj trafiłem,ale muszę powiedzieć jedno;jakiś czas temu byłem pacjentem tego szpitala i niestety w ciągu kilkudniowego pobytu na temat jakości pracy części personelu nie mogę nic dobrego powiedzieć,banda CHAMÓW i to by było na tyle.Zresztą z pewnością nie jeden pacjent potwierdził by moje słowa.Zastanawiałem się nawet nad wynajęciem adwokata i założeniu sprawy,w końcu jednak sobie odpuściłem.W każdym razie ankiety do wypełnienia przy wyjściu nie dostałem. Kilkukrotnie próbowałem się umówić z dyrektorem szpitala w celu wyjaśnienia sytuacji,niestety nieskutecznie,jakimś cudem jak przyjechałem na umówioną wizytę SZ P dyrektora nie było-co świadczy tylko o jednym. Ludzie poszkodowani przez szpital niestety w większości nic z problemem dalej nie robią,bo po prostu chcą mieć święty spokój,krąży tylko słuszna opinia na temat niektórych lekarzy i pielęgniarek.A poskarżyć się i udowodnić swoją rację nie jest niestety łatwe.
2013-08-19 03:39:40
pacjentka:
Ja jestem zadowolona z personelu i lekarza - ordynatora - ODDZIAŁ POŁOŻNICZY. Podczas porodu czułam się jak mała dziewczynka prowadzona za rękę :) wszystko tłumaczyły pielęgniarki i położna, lekarz dr Pelc co chwilę przychodził na blok porodowy i kontrolował mój stan. Tak jak w filmie mówiono w 2 trakcie porodu lekarz był już do momentu urodzenia dziecka. Dla mnie ważne jest pozytywne nastawienie personelu do pacjenta bo to daje poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny a ja taki odczuwałam przebywając na w/w oddziale.
Nd 01 Pon 02 Wt 03 Śr 04 Czw 05 Pt 06 Sob 07 Nd 08
T.max 2°C 1°C 2°C 2°C 2°C 2°C -1°C -1°C
T.min -7°C -6°C -5°C -5°C -3°C 0°C -2°C -4°C
Rano mm mw mbsns1 mb mbsn1 mbsn1 mdsn2 mwsn1
Południe wb wb wbsn1 wb wbsn1 bwsn1 bwsn1 bwsn1
Wieczór wb wbsn1 wb wb wb bwsn1 bwsn1 bwsn1
Noc md mbsns1 mm mbsn1 mbsn1 mwsn2 mwsn1 mdsn1
Prawd. Deszcz 30% 90% 60% 40% 55% 70% 65% 75%
Kierunek wiatru płn-wsch. zach. płd. wsch. płn-wsch. płn-wsch. płn. płn-zach.
Siła wiatru* 1 B 1 B 1-2 B 1-2 B 1-2 B 2 B 2 B 2 B
Indeks UV 1 1 1 1 1 1 1 1
Słońce 2.3 g. 1.9 g. 3.8 g. 2.4 g. 2.4 g. 1.0 g. 1.0 g. 1.0 g.
Wschód 07:08 07:06 07:05 07:03 07:02 07:00 06:58 06:57
Zachód 16:28 16:30 16:32 16:33 16:35 16:37 16:38 16:40
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)